Kopyala
Temizle

Kelimeleri Emojiye Dönüştür

Cümle içerisinde kelime yerine emoji kullanmayı seviyorsanız bu çevirici tam size göre. Sadece yazmaya başlayın. Kelimeleriniz anında emojiye dönüşür.

Sohbetlerinizde, paylaşımlarınızda ve yorumlarınızda kelime yerine emoji kullanmak için emoji çeviriyi kullanabilirsiniz.

Sadece Yazmaya Başlayın

Emoji çeviride yazmaya başladığınız anda bazı kelimelerin emojiye dönüştüğünü göreceksiniz. Örneğin, seni seviyorum yazdığınızda seviyorum kelimesi kalp gözlü emojiye dönüşür.

Birden Fazla Seçenek

Elbette seviyorum kelimesini ifade eden birçok emoji bulunuyor. Eğer çevrilen emojiden memnun değilseniz, emojiye tıklayıp başka bir tanesiyle değiştirebilirsiniz.

Kopyala ya da Paylaş

Çeviriniz bittikten sonra kopyala butonu ile kopyalayabilir ya da paylaş butonuyla anında paylaşabilirsiniz.

Sadece Belirli Kelimeler

Emoji çeviride her kelime için bir çeviri olmadığını ve sadece belirli kelimeler yazıldığında bir çeviri olacağını bilmelisiniz.

Belirli kelimeler haricinde bir kelime girdiğinizde veya göz kırpma gibi bir cümle girdiğinizde bir dönüştürme olmayacaktır. Göz kırpma yazdığınızda sadece göz için bir çeviri olacaktır.

Cümlenizi Süsleyin

Cümlenizi Semboller ve Şekilli Yüz İfadeleri ile süsleyebilir veya Şekilli Nick Yazma aracımızı kullanarak daha havalı cümleler oluşturabilirsiniz. Sosyal medyada olduğu gibi karakter kısıtlaması olan bir yerde paylaşmayı düşünüyorsanız Kelime ve Karakter Sayacımız yararlı olabilir.

Geri Bildirim 🖊️


Çeviri içerisinde sadece tanımlanmış kelimelerin bir emoji karşılığı bulunmaktadır. Emoji karşılığı bulunmayan kelimelere denk geldiğinizde lütfen bunu bize bildirin, hemen ekleyelim. 😇

    Lütfen kelime ve emoji hakkında kısa bir açıklama yapın